Nová generace inteligentního SUV Coupé

FENGON 5

Ceník / specifikace

Kontaktujte nás

Testovací jízda

Technické parametry

Galerie

Hlavní přednosti FENGON 5

  • Mimořádně prostorný interiér

  • 360° parkovací kamera

  • Kamera pod čelním sklem pro záznam jízdy

  • Elektrické otevírání zavazadlového prostoru

  • Přední sedadla s vyhříváním a elektrickým nastavením

  • Kožené čalounění ve třech barevných variantách

Nové SUV Dongfeng FENGON 5 obsahuje parkovací senzory kombinované s parkovací kamerou, díky čemuž se Vám usnadní parkování. Parkovací Vám na velké obrazovce pomůže vidět předměty nebo lidi nacházející se mimo Vaše zorné pole. Ve vyšší verzi má toto vozidlo i 360° kameru, díky které máte pod kontrolou celý prostor kolem Vašeho vozidla.

Nakonec si všimnete, že sedadla, dveře a loketní opěrky mají černé nebo červené čalounění z NAPPA syntetické kůže, která dodává interiéru vozidla velkou eleganci a příjemný pocit v každém okamžiku jízdy.

Osvětlení

Automobil je vybaven i dynamickými směrovými světly a také prisviecovaním do zatáček pomocí LED mlhových světel, díky čemuž získáte lepší přehled o situaci na vozovce.

Pohodlí

Kožený interiér se syntetické NAPPA kůže s vyhříváním sedadel a s elektricky nastavitelným sedadlem řidiče a spolujezdce Vám přinese pohodlí při dlouhých cestách za prací i za zábavou. Pocit pohodlí Vám o to víc umocní ergonomické a pohodlné sedadla.

Klimatizace

Požitek z jízdy na Vašich cestách Vám zajistí inteligentní regulace klimatu a vyhřívaná přední sedadla s syntetické NAPPA kůže, které se ovládají jednoduše dotykem na dotykové obrazovce na centrálním ovládacím panelu.

SUV Coupé FENGON 5 nabízí mnohem více, než se na první pohled zdá

Kromě sportovního designu exteriéru má SUV FENGON 5 i sérii příslušenství nejnovější generace, například multimediální jednotku s 10,25-palcovým dotykovým displejem, která umožňuje centrální ovládání vozidla a konektivitu s mobilními telefony.