Skutečné elektrické SUV plné výkonu

SERES 3

Ceník / specifikace

Kontaktujte nás

Testovací jízda

Technické parametry

Galerie

DESIGN VOZIDLA

Městské elektrické SUV Seres 3 je automobil s robustním a sportovním designem, který svým majitelům poskytuje prostorný a praktický prostor v prémiové výbavě. Nový elektrický pohon je nejen šetrný k přírodě a k rodinným financím, ale nabízí také dostatečnou zábavu na cestách.

Dongfeng Seres 3 pohání špičkový systém správy baterií. V Seres 3 najdete vše, co chcete mít v elektrickém vozidle bez kompromisů. Je to inovativní, inteligentní, elektrické a bezpečné SUV. Nabízí moderní bezpečnostní systémy a technologie, kterým můžete naplno důvěřovat a přitom Vám nedovolí zapomenout na vzrušující výkon a jízdní vlastnosti.

Baterie LiFePO4 – lithium ferofosfátová baterie – neobsahuje takzvané konfliktní kovy. Tento typ baterie má sice nižší energetickou hustotu (přibližně 100 Wh na kilogram) než například lithium-polymerové baterie, ale je výrazně bezpečnější. Dnes je LiFePO4 baterie známá jako nejbezpečnější technologie baterií s vysokým výkonem a velmi dobrou životností.

Prostorný a praktický

Sedadla ze syntetické kůže Vás na vašich cestách zabalí do pohodlí vysoké kvality, přičemž sedadla jsou obklopeny praktickými úložnými prostory.

Robustní a sportovní

Velká a robustní přední maska s mírně zaoblenými ostrými sportovními liniemi spolu s dlouhými a úzkými světlomety ve Vás vyvolají ty správné pocity, které očekáváte od vašeho elektrického městského SUV.

Výběr režimu jízdy

Seres 3 Vám pomůže myslet na všechny styly Vaší jízdy. Můžete si zvolit mezi třemi jízdními režimy: Komfort / ECO / SPORT.

Bezpečnost

O Vaši bezpečnost na silnicích se stará nejmodernější skelet karoserie s vysoce pevnostní oceli. Vůz je vybaven až 6 airbagy. Elektromobil Vám nabídne pomoc od asistentů jako je např. rozjezd do kopce, pomoc při sjezdu z kopce, HSA, DHA, PEPS, TPMS, tempomat a mnoha dalších

Lithiové baterie

Ve voze jsou použity nejnovější lithiové baterie s kapacitou 53,61kWh, které Vám dopřejí na poměry elektromobilů nadstandardní dojezd. Díky této nejnovější baterii můžete využívat Vaše vozidlo plnohodnotně i jako první vůz ve vaší rodině. V případě, že vaše vozidlo je třeba již dobít, tak to lze zvládnout za 30 minut z 20% na 80% kapacity baterie.

Digitální kokpit a multimédia

Po nastoupení do vozidla Vás doslova obklopí prémiové technologie jako je digitální kokpit spolu s 10,25palcovým multimediálním systémem. Takto velkou obrazovku využijete i při parkování kdy využijete 360° panoramatický přehled kolem Vašeho vozidla. Vozidlo Vám také nabízí bezdrátové nabíjení telefonů.