Elektrické SUV vyšší třídy

VOYAH FREE

Ceník / specifikace

Kontaktujte nás

Testovací jízda

Technické parametry

Galerie

Název značky vychází z anglického slova „Voyage“, které odkazuje na plavbu luxusními zaoceánskými parníky napříč Atlantikem. Voyah má ambici přenést zážitek z cestování na moři do svých elektrických modelů. Model Free proto nabízí prémiový a uklidňující vzhled, díky kterému se cestující na palubě budou při jízdě cítit bezpečně a pohodlně.

Stále v pohybu

Voyah Free standardně přichází s dvojicí silných elektromotorů (jeden na každé nápravě) s celkovým systémovým výkonem až 360 kW (480 k) a točivým momentem 750 Nm. Právě kombinace výborných dynamických parametrů s pohonem všech čtyř kol zajistí velkému crossoveru obdivuhodné zrychlení z 0-100 km/h již za 4,7 vteřiny.

Interiér a vybavení

Každá jízda bude zážitkem. Vzduchové odpružení zpříjemní a zjemní každou cestu, na kterou se vydáte.

Ciťte se jako pán vozidla. Obklopí Vás elektricky nastavitelná, paměťová přední sedadla ve 2-tónovém provedení. Aby toho nebylo málo, Voyah Free nabízí další luxusní prvky jako je vícestupňové vyhřívání, ventilace a masážní funkce.

V pětimístné kabině jsou řidič a spolujezdec odděleni vysokým středovým tunelem. Přední panel obsahuje tři spojené obrazovky; informační a zábavný komplex rozpoznává gesta a hlasové příkazy. Řidič tak může například nastavit teplotu v kabině či ovládat elektrické ovládání oken.

Voyah Free má zabudovanou technologii rozpoznávání tváře řidiče a umožňuje bezdrátové aktualizace softwaru. Součástí je více než 15 systémů pro podporu řidiče, inteligentní navigační systém, technologii aktivního nočního vidění a mnohé jiné funkce pro řidiče a pasažéry.

Elektronický crossover obsahuje snímače otisků prstů a rozpoznávání tváře řidiče. Auto má také několik 3mm radarů s vlnovou délkou, 9 kamer a 12 ultrazvukových senzorů. K dispozici je kruhový kamerový systém, monitorování „slepých“ zón a noční vidění, které monitoruje situaci na cestě na vzdálenost 150 metrů.

Třešničkou na dortu je aktivní potlačování okolního hluku, díky čemuž se může Voyah pochlubit skutečně prémiovou akustikou.

MAXIMÁLNÍ VÝKON

Má dva elektromotory (jeden na každém hřídeli), celkový výkon 360 kW a točivý moment 750 Nm!

Galerie